Radca Prawny

Anna Bieniecka ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz aplikację sądową. Zawód radcy prawnego wykonuje od 2007 roku.

Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz organizacji pozarządowych. Reprezentuje klientów indywidulanych w sprawach rodzinnych, cywilnych, gospodarczych oraz spadkowych.

Prywatnie jest miłośniczką gór i ultramaratonką. Ukończyła m.in. Bieg Rzeźnika, Trans Gran Canarię, 100 kilometrowy Bieg Siedmiu Dolin, Niepokornego Mnicha, Ultramaraton Bieszczadzki na dystansie 90 km, 100 Mil of Istria (dystans 110 km), 121 kilometrowy TDS z metą u podnóża Mont Blanc.

Czytaj dalej

Asystent radcy prawnego

Wykształcenie: absolwentka Wydziału Historyczno-Pedagogicznnego Uniwersytetu Opolskiego. W 2013 r. uzyskała tytuł magistra pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. W kancelarii odpowiada za kontakt z klientem oraz sprawne funkcjonowanie sekretariatu. Zapewnia sprawny obieg dokumentów i wspiera pracę prawnika w czynnościach administracyjnych. W wolnym czasie lubi czytać książki, wędrówki górskie oraz grać w squasha.

Czytaj dalej

Aplikant radcowski

Aplikant radcowski Adam Cudek ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Tematem jego pracy magisterskiej była „Kontrola sprawowana przez sądy administracyjne nad organami jednostek samorządu terytorialnego”. Od 2018 r. wpisany na listę aplikantów radcowskich Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach. Obecnie poza odbywaniem aplikacji uczęszcza na studia podyplomowe na kierunku…

Czytaj dalej